Na stacji paliw spłonął samochód

02-12-2010

RYMANÓW. Całkowitemu zniszczeniu uległ fiat punto, który wczoraj przed południem zapalił się przy dystrybutorze, na stacji paliw w Rymanowie. Gdyby nie szybka reakcja kierowcy i personelu stacji, mogło dojść do prawdziwego nieszczęścia.


Wczoraj, kilka minut po godz. 10, do dystrybutora na jednej ze stacji paliw w Rymanowie podjechał fiat punto. Po zatankowaniu benzyny, kierowca odszedł od samochodu aby uregulować należność. W tym czasie spod pokrywy silnika fiata zaczął nagle wydobywać się gęsty dym.

Widząc to, pracownicy stacji, a później kierowca punto natychmiast przepchnęli palące się auto w możliwie bezpieczne miejsce. Ogień rozprzestrzeniał się tak szybko, że jego ugaszenie przerosło możliwości będących na miejscu ludzi. Zrobili to dopiero strażacy z jednostki OSP w Rymanowie. Na szczęście, nikomu nic się nie stało.

Będący na miejscu policjanci ustalili, że fiat należy do firmy, mającej swoją siedzibę w Jarocinie i był użytkowany przez 20-letniego mieszkańca Krosna. Najprawdopodobniej przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej auta.

Szczegóły zdarzenia wyjaśniają policjanci z komisariatu w Rymanowie.

KMP Krosno

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.