10-latka potrącił ciągnik rolniczy!

18-08-2011

TURZAŃSK/POWIAT SANOCKI. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w Turzańsku. 10-latek  został  potrącony przez ciągnik rolniczy. Chłopiec  z obrażeniami ciała trafił  do szpitala. Kierujący był trzeźwy.

 

Do zdarzenia  doszło wczoraj około godziny  15  w miejscowości Turzańsk ( powiat sanocki). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciągnikiem podczas wykonywania prac polowych potrącił 10-letniego bratanka, który prawdopodobnie chciał wskoczyć do jadącego pojazdu.

Kierującym okazał 41-letni mieszkaniec powiatu sanockiego . W chwili zdarzenia był trzeźwy. Potrącony chłopiec  został przetransportowany do Szpitala Miejskiego w Sanoku.

Zebrany materiał dowodowy posłuży Policji do ustalenia przyczyn i przebiegu zdarzenia. Czynności w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Komańczy.

Z uwagi na czas żniw oraz wzmożonych prac polowych  apelujemy do rodziców i opiekunów dzieci o zwracanie szczególnej uwagi na małoletnich przebywających w pobliżu wykonywania robót.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.