10-latka potrącił ciągnik rolniczy!

TURZAŃSK/POWIAT SANOCKI. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w Turzańsku. 10-latek  został  potrącony przez ciągnik rolniczy. Chłopiec  z obrażeniami ciała trafił  do szpitala. Kierujący był trzeźwy.

 

Do zdarzenia  doszło wczoraj około godziny  15  w miejscowości Turzańsk ( powiat sanocki). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciągnikiem podczas wykonywania prac polowych potrącił 10-letniego bratanka, który prawdopodobnie chciał wskoczyć do jadącego pojazdu.

Kierującym okazał 41-letni mieszkaniec powiatu sanockiego . W chwili zdarzenia był trzeźwy. Potrącony chłopiec  został przetransportowany do Szpitala Miejskiego w Sanoku.

Zebrany materiał dowodowy posłuży Policji do ustalenia przyczyn i przebiegu zdarzenia. Czynności w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Komańczy.

Z uwagi na czas żniw oraz wzmożonych prac polowych  apelujemy do rodziców i opiekunów dzieci o zwracanie szczególnej uwagi na małoletnich przebywających w pobliżu wykonywania robót.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."