16-latek wbiegł pod samochód

SANOK. Dziś rano doszło do potrącenia pieszego, który zza zaparkowanego pojazdu wbiegł wprost pod koła nadjeżdżającego opla. 16-latek został przewieziony do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce na ul. Białogórskiej w Sanoku. 16-letni mieszkaniec powiatu sanockiego spiesząc się na autobus wbiegł na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód. Kierujący oplem 45-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego nie miał możliwości zauważenia pieszego, gdyż ten znajdował się za zaparkowanym pojazdem. Chłopak został przewieziony do szpitala. Obydwaj uczestnicy zdarzenia trzeźwi.

Policja apeluje, zarówno do kierowców jak też pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego. Przypominamy, że przy panujących obecnie warunkach atmosferycznych  droga hamowania znacznie się wydłuża.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."