Braterski duet zatrzymany przez Policję

06-05-2011

SANOK. Sanoccy policjanci zatrzymali dwóch braci. Gdy jeden z nich awanturował się pod sklepem,  drugi ukradł opakowanie z piwem. W chwili zatrzymania obaj byli pijani, więc trzeźwieją w policyjnym areszcie.

Wczoraj około godziny 20:30 na ulicy Krakowskiej w Sanoku, policjanci podejmowali interwencje wobec mężczyzny, który pod marketem zaczepiał klientów i awanturował się. Policję o pomoc poprosił personel sklepu. Na miejscu okazało się, że agresywny mężczyzna miał  towarzysza, który wykorzystując chwilową nieuwagę pracowników, zabrał z półki z opakowanie z piwem i uciekł.

W wyniku podjętych czynności policjanci zatrzymali złodzieja i odzyskali skradziony towar. Okazało się, że za tą kradzieżą stoją dwaj bracia z powiatu sanockiego, mają 18 i 20 lat. Obaj byli pijani. U starszego z braci badanie wykazało blisko 2 promile, natomiast w organizmie 18-latka było ponad 1,8 promila alkoholu.Wobec policjantów zachowywali się agresywnie, nie chcieli się uspokoić.

Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Jak wytrzeźwieją, zostaną przesłuchani.

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.