Wizyta studyjna słuchaczy Uniwersytetów III Wieku oraz młodzieży z Podkarpacia w Parlamencie Europejskim

BRUKSELA. W dniach od 18 do 22 września na zaproszenie Europoseł Elżbiety Łukacijewskiej do Brukseli udała się grupa słuchaczy z Uniwersytetów III Wieku oraz młodzieży z Podkarpacia. Uczestnicy wyjazdu zwiedzili siedzibę Parlamentu Europejskiego oraz uczestniczyli  w prelekcji zorganizowanej w Domu Polski Wschodniej.


Punktem głównym wyjazdu była obecność na uroczystym otwarciu wystawy „Innowacyjne Podkarpackie”, która zorganizowana w PE, była przez Elżbietę Łukacijewską Poseł do Parlamentu Europejskiego, Stowarzyszenie Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego „Dolina Lotnicza”, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego oraz Urząd Miasta Rzeszowa. Na zakończenie pobytu w stolicy Unii Europejskiej grupa wraz z przewodnikiem zwiedziła najważniejsze zabytki oraz poznała najbardziej urokliwe zakątki miasta.

Wizyta w Brukseli oraz w samym Parlamencie Europejskim była dla większości ogromnym przeżyciem. Uczestnicy wyjazdu podkreślali wielokrotnie, „iż są bardzo wdzięczni Poseł Łukacijewskiej za zaproszenie oraz możliwość zwiedzenia „serca Europy”

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."