REKLAMA
REKLAMA

Wizyta studyjna słuchaczy Uniwersytetów III Wieku oraz młodzieży z Podkarpacia w Parlamencie Europejskim

BRUKSELA. W dniach od 18 do 22 września na zaproszenie Europoseł Elżbiety Łukacijewskiej do Brukseli udała się grupa słuchaczy z Uniwersytetów III Wieku oraz młodzieży z Podkarpacia. Uczestnicy wyjazdu zwiedzili siedzibę Parlamentu Europejskiego oraz uczestniczyli  w prelekcji zorganizowanej w Domu Polski Wschodniej.


Punktem głównym wyjazdu była obecność na uroczystym otwarciu wystawy „Innowacyjne Podkarpackie”, która zorganizowana w PE, była przez Elżbietę Łukacijewską Poseł do Parlamentu Europejskiego, Stowarzyszenie Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego „Dolina Lotnicza”, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego oraz Urząd Miasta Rzeszowa. Na zakończenie pobytu w stolicy Unii Europejskiej grupa wraz z przewodnikiem zwiedziła najważniejsze zabytki oraz poznała najbardziej urokliwe zakątki miasta.

Wizyta w Brukseli oraz w samym Parlamencie Europejskim była dla większości ogromnym przeżyciem. Uczestnicy wyjazdu podkreślali wielokrotnie, „iż są bardzo wdzięczni Poseł Łukacijewskiej za zaproszenie oraz możliwość zwiedzenia „serca Europy”

26-09-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)