Downhill w Iwoniczu Zdroju!

19-08-2011

SANOK. Wakacje to dla ekstremalnych czas gdzie mogą ostro pojeździć, sprzyja ku temu pogoda, rożnego rodzaju obozy rowerowe, zawody. Część sanockich downhillowców przebywa na obozach, część przeciera nasze sanockie górskie ścieżki, korzystają również z wyciągu w Puławach.


Nasze tereny niestety pod względem warunków dla rozwoju tego sportu są bardzo ubogie, jednak chłopaki traktują to jako pasje i korzystają z tego co jest, a w miarę możliwości finansowych wyjeżdżają na obozy.

Może kiedyś doczekają się „pump track mountain bike”, w niektórych miastach polski już takie powstały,- to fajna sprawa.

Tymczasem ci, którzy nigdzie nie wyjechali szykują się do EXTREMALNEGO WEEKENDU czyli kolejnych zawodów, które odbędą się w Iwoniczu-Zdroju, 20-21 sierpnia –  IV Dzień Sportów Ekstremalnych, GRAWITACJA-Przedziwna DH 2011.

Skromna górka na której niektórzy zaczynali swoją przygodę z downhillem, wśród nich m.in., Artur Hryszko o którym ostatnio było słychać, a obecnie  przebywający na obozie we Francji.

A my trzymamy kciuki za tych, którzy będą startować na Przedziwnej, co roku sanoczanie zdobywają tam podium, Czy i w tym roku się uda?

Powodzenia!

 

IWONA

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.