REKLAMA
REKLAMA

Pijany motocyklista zatrzymany w Morochowie

MOROCHÓW/POWIAT SANOCKI. Policjanci interweniowali wobec nietrzeźwego mężczyzny, który kierował motocyklem. Mało tego, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. Ponadto jechał bez kasku ochronnego. Natomiast motocykl nie był zarejestrowany i nie posiadał polisy.W minioną środę w miejscowości Morochów (powiat sanocki), policjanci  Posterunku Policji w Zagórzu zauważyli motocyklistę, który nie posiadał kasku ochronnego.  Kierującym okazał się 56-letni mieszkaniec powiatu sanockiego.

Mężczyznę poddano badaniu na zawartość alkoholu. Motocyklista był pijany, miał  ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Pojazd, którym się poruszał  nie był zarejestrowany i nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia OC. Na dodatek mężczyzna  nie miał uprawnień do kierowania.

Już wkrótce motocyklista odpowie za popełnienie przestępstwa jakim jest kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Nie uniknie także kary za popełnione wykroczenia.

KPP SANOK

19-08-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)