REKLAMA
REKLAMA

Pijany motocyklista zatrzymany w Morochowie

MOROCHÓW/POWIAT SANOCKI. Policjanci interweniowali wobec nietrzeźwego mężczyzny, który kierował motocyklem. Mało tego, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. Ponadto jechał bez kasku ochronnego. Natomiast motocykl nie był zarejestrowany i nie posiadał polisy.W minioną środę w miejscowości Morochów (powiat sanocki), policjanci  Posterunku Policji w Zagórzu zauważyli motocyklistę, który nie posiadał kasku ochronnego.  Kierującym okazał się 56-letni mieszkaniec powiatu sanockiego.

Mężczyznę poddano badaniu na zawartość alkoholu. Motocyklista był pijany, miał  ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Pojazd, którym się poruszał  nie był zarejestrowany i nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia OC. Na dodatek mężczyzna  nie miał uprawnień do kierowania.

Już wkrótce motocyklista odpowie za popełnienie przestępstwa jakim jest kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Nie uniknie także kary za popełnione wykroczenia.

KPP SANOK

19-08-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)