Finał SLU: Zdecyduje ostatni mecz!

SANOK. W drugim meczu  finałowym Sanockiej Ligi Unihokeja Faher Automatyka pokonała Esanok.pl, wyrównując stan rywalizacji na 1:1. Decydujące o mistrzostwie spotkanie zostanie rozegrane w najbliższy poniedziałek w hali sportowej ZS nr 3 w Sanoku (ZST). FOTO: Tomasz Sowa.

mecz o 1 miejsce

ESANOK.PL – FAHER AUTOMATYKA 2 – 10 (1:2, 1:8)
1 – 0 Barć Jakub – Węgrzyn Marek
1 – 1 Rogowski Arkadiusz – Biały Marcin
1 – 2 Ambicki Michał – Rogowski Arkadiusz
1 – 3 Ambicki Maciej – Biały Marcin
1 – 4 Ambicki Michał
1 – 5 Vogel Bartosz – Ambicki Michał
1 – 6 Rogowski Arkadiusz – Ambicki Maciej
1 – 7 Leś Michał – Biały Marcin
2 – 7 Popek Damian – Karnas Piotr
2 – 8 Biały Marcin
2 – 9 Rogowski Arkadiusz – Mołoń Jakub
2 – 10 Leś Michał
stan rywalizacji 1:1

mecz o 3 miejsce

IWONICZANKA – INTERQ 7 – 6 (3:4, 4:2)
1 – 0 Maślak Dawid
2 – 0 Milczanowski Bartłomiej – Milczanowski Szymon
2 – 1 Brejta Dariusz
2 – 2 Ciepły Damian
2 – 3 Brejta Dariusz – Wołoszczak Marcin
3 – 3 Bramka Samobójcza
3 – 4 Brejta Dariusz
3 – 5 Ciepły Damian – Brejta Dariusz
4 – 5 Polański Patryk – Milczanowski Szymon
5 – 5 Maślak Dawid – Polański Patryk
6 – 5 Milczanowski Szymon – Polański Patryk
6 – 6 Wołoszczak Marcin
7 – 6 Milczanowski Szymon
stan rywalizacji 1:1

mecz o 5 miejsce

WULKANEX – AZS PWSZ SANOK 5 – 12 (3:5, 2:7)
0 – 1 Koryto Piotr – Sawicki Radosław
1 – 1 Szczudlik Marcin – Milczanowski Tomasz
1 – 2 Sawicki Radosław
2 – 2 Kudła Grzegorz – Milczanowski Tomasz
2 – 3 Kot Przemysław – Bomba Radosław
2 – 4 Koryto Piotr – Sawicki Radosław
3 – 4 Zibura Roman
3 – 5 Bielec Maciej – Gembalik Marcin
3 – 6 Sawicki Radosław – Bielec Maciej
3 – 7 Kot Przemysław – Koryto Piotr
4 – 7 Zibura Roman
4 – 8 Popiel Hubert
4 – 9 Sawicki Radosław
4 – 10 Bielec Maciej
5 – 10 Radożycki Robert – Milczanowski Tomasz
5 – 11 Popiel Hubert,- Kot Przemysław
5 – 12 Popiel Hubert
stan rywalizacji 2:0 dla AZS PWSZ Sanok.
AZS PWSZ zakończył rozgrywki na 5 miejscu.

mecz o 7 miejsce

EXTREME TEAM – EL-BUD 7 – 11 (5:3, 2:8)
0 – 1 Hydzik Damian
1 – 1 Stabryła Mateusz
1 – 2 Dorotniak Tomasz – Hydzik Damian
2 – 2 Stabryła Mateusz
3 – 2 Stabryła Mateusz
3 – 3 Dorotniak Tomasz
4 – 3 Stabryła Daniel – Kadubiec Krzysztof
5 – 3 Kadubiec Krzysztof – Stabryła Mateusz
5 – 4 Kalemba Damian
5 – 5 Stec Piotr
5 – 6 Hydzik Damian
5 – 7 Kalemba Damian – Hydzik Damian
5 – 8 Sobkowicz Damian – Krystyński Damian
5 – 9 Dorotniak Tomasz
5 – 10 Stec Piotr
6 – 10 Stabryła Daniel
6 – 11 Kalemba Damian
7 – 11 Jaklik Konrad – Cybuch Marcin
stan rywalizacji 1:1

FOTO: Tomasz Sowa


|
Ergo Hestia

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."