REKLAMA
REKLAMA

„Norweskie Inspiracje” w BWA

SANOK. Do 15 kwietnia w sanockim Biurze Wystaw Artystycznych można oglądać wystawę zdjęć Elżbiety Dzikowskiej i Izabeli Staniszewski, pt. „Norweskie Inspiracje”. Wernisaż tej wystawy miał miejsce 1 kwietnia.

Podczas wernisażu obie panie opowiadały o początkach ich znajomości, wspólnych podróżach, pasji fotografowania, o swoim pobycie w Norwegii, o ostatniej podróży do Japonii. Prezentowane prace poruszają pięć tematów: natura, miejsce, człowiek, droga oraz kultura.

Autorki miały na celu ukazanie aktywnego, nowoczesnego społeczeństwa, które jednocześnie jest przywiązane do tradycji i żyje w zgodzie z naturą. Patronem wystawy jest Ambasada Norwegii.

– Zdjęciami i słowem chcemy powiedzieć o życiu w zgodzie z otaczającą naturą i miejscem, w kontynuacji tradycji, poszanowaniu historii i ludzi, aktywnym zaangażowaniu społeczeństwa, prostej życzliwości i tolerancji dla odmienności i różnorodności oraz, przy nowoczesnym zastosowaniu wiedzy i osiągnięć techniki, będącym bezpieczną przyszłością dla całej społeczności – mówią autorki zdjęć, Elżbieta Dzikowska i Izabela Staniszewski.

06-04-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)