I Spotkanie Muzyczne Wiosna 2011!

SANOK.  Klub Pani K zaprasza na I wiosenne Spotkanie Muzyczne, które odjedzie się w dniach 24-26 marca. Podczas imprezy sanockiej publice zaprezentują się miedzy innymi Rob Brown/Daniel Levin Duo, Macio Moretti, Paristetris.

24.03.2011, godz. 19:00

Rob Brown / Daniel Levin Duo

The Best  Free Jazz

Wiele lat wspólnej współpracy w różnych składach Brown’a i Levin’a zaowocowało unikalnym podejściem do tworzenia duetów w muzyce improwizowanej. Obydwaj muzycy wspierają się wzajemnie w swoich projektach, gdzie pokazują wzajemne zdolności do obchodzenia typowych wzorców płynących z melodii oddając się improwizacji. Wyrażając siebie poprzez nieskończoną paletę barw poszczególnych dźwięków, gestykulację i kunszt techniczny Brown i Levin tworzą muzykę, która onieśmiela, angażuje i ekscytuje każdego odbiorcę.
bilety 15 zł


25.03.2011, godz. 21:00

Macio Moretti

Jazz Retro Fever

Wieczór z muzyką  z patefonu  – Gramofon będzie obsługiwał Macio Moretti- Laureat tegorocznych  Paszportów Polityki
bilety  5 zł

26.03.2011, godz. 21:00

Paristetris

Koncert na pograniczu jazzu i kabaretu

Projekt powstał w roku 2008, a właściwie w drugiej jego połowie. Za namową Mirka Olszówki (na co dzień menedżera zespołu Voo Voo) Candelaria Saenz Valiente, Marcin Masecki i Macio Moretti zebrali się i najzwyczajniej w świecie nagrali płytę, na której oprócz nich samych gościnnie pojawiają się przeróżni wspaniali instrumentaliści m.in.: Kuba Kossak na fagocie, Bartek Magneto na gitarze, djLenar na patefonach czy też odpowiedzialny za oprawę graficzną płyty oraz mrożące krew w żyłach logo zespołu Kuba Jezierski na trąbce.
bilety 15 zł

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."