Kierował quadem i miał 2 promile alkoholu w organiźmie

KPP Sanok

KPP Sanok

Policjanci podejmowali interwencje wobec 36-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, który w stanie nietrzeźwości kierował quadem. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania. Mało tego, pojazd, którym się poruszał, nie był zarejestrowany ani ubezpieczony.


Wczoraj w miejscowości Jaćmierz policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego quadem. Pojazd nie miał tablicy rejestracyjnej. Kierującym okazał się 36-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyznę poddano badaniu na zawartość alkoholu. Kierujący był pijany. Miał ponad 2 promile alkoholu w organiźmie. Pojazd, którym się poruszał, nie był zarejestrowany ani ubezpieczony.  Na dodatek mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania pojazdem .

Już wkrótce kierujący odpowie za popełnienie przestępstwo jakim jest kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."