Kolizja, próba porozumienia, ucieczka i… alkohol

08-04-2011

SANOK. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na ulicy Krakowskiej w Sanoku. Sprawca kolizji uciekł z miejsca zdarzenia, zaraz po tym jak właściciel uszkodzonego pojazdu zadzwonił na Policje.Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 15. na ul. Krakowskiej w Sanoku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Audi nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył samochodu marki Nissan, który zatrzymał się przed sygnalizacja świetlną.

Kierowca audi chciał się koniecznie „dogadać” z drugim uczestnikiem zdarzenia bez wzywania Policji. Gdy poszkodowany zdecydował się jednak poinformować odpowiednie służby mężczyzna zbiegł z miejsca zdarzenia przed przyjazdem funkcjonariuszy. Sprawca zostawił samochód oraz dokumenty m. in. prawo jazdy, dowód osobisty, dowód rejestracyjny oraz polisę OC .

Kierujący pojazdem marki Nissan był trzeźwy.

Funkcjonariusze ustalili właściciela pojazdu, który stwierdził, że to nie on podróżował wówczas samochodem, tylko on użytkuje samochód, ale nie jest w stanie wyjaśnić skąd na miejscu zdarzenia wziął się jego pojazd. Został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna miał prawie 2 promile.

Zebrany materiał dowodowy posłuży Policji do ustalenia przebiegu i przyczyn zdarzenia.

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.