Mężczyzna spadł z kilkumetrowej skarpy podczas grzybobrania!

DOBRA/POWIAT SANOCKI. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło wczoraj w lesie w miejscowości Dobra. Mężczyzna spadł z kilkumetrowej skarpy podczas grzybobrania.  W ciężkim stanie śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w  Rzeszowie.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 9 w lesie w okolicach miejscowości Dobra ( powiat sanocki). Mężczyzna podczas grzybobrania spadł z wysokiej skarpy. 55-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej nieprzytomny, Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym został przetransportowany  do szpitala w Rzeszowie. Na miejscu byli także ratownicy GOPR, którzy przetransportowali mężczyznę do śmigłowca. W wyniku upadku mężczyzna doznał urazu głowy i klatki piersiowej.

Pomoc wezwał brat pokrzywdzonego. Z jego relacji wynikało, że  do nieszczęśliwego wypadku doszło podczas zbierania grzybów. Czynności w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji Gminy Sanok i Tyrawa Wołoska.

Policja apeluje o ostrożność  podczas poruszania się po nieznanych terenach. Chodząc po lesie korzystajmy z wyznaczonych szlaków i ścieżek.

KPP SANOK

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."