Młodzi mieszkańcy Sanoka zdewestowali domek letniskowy w Hłomczy

05-12-2011

HŁOMCZA/POWIAT SANOCKI. Sanoccy policjanci podejmowali interwencje wobec pięciu mężczyzn, którzy zdemolowali  domek letniskowy i nie chcieli go opuścić. Dwóch najbardziej agresywnych zostało zatrzymanych w policyjnym areszcie. W chwili zdarzenia byli pijani.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 13 w miejscowości Hłomcza. Z relacji właściciela domku letniskowego wynikało, iż otrzymał on informację o niszczeniu terenu wokół posesji. Gdy poszedł na miejsce, aby sprawdzić czy wszystko w porządku, zobaczył zdewastowany domek. Awanturnicy poodrywali deski z balustrady oraz drewniane rzeźby. Połamali obrazy i wrzucili do pobliskiego stawu.

Sprawcami całego zajścia okazało się pięciu młodych mężczyzn w wieku od 17 do 26 lat. Wszyscy znajdowali się pod wyraźnym działaniem alkoholu. Zachowywali się głośno i agresywne. Nie reagowali na polecenia uspokojenia się, odgrażali się dalszymi awanturami. Najbardziej agresywnymi okazali się być dwaj mieszkańcy Sanoka w wieku 19 i 20 lat. Zostali oni zatrzymani w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i uspokojenia się. Za swoje czyny już wkrótce odpowiedzą przed sądem.

Czynności w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji Tyrawa Wołoska.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.