Młodzi mieszkańcy Sanoka zdewestowali domek letniskowy w Hłomczy

HŁOMCZA/POWIAT SANOCKI. Sanoccy policjanci podejmowali interwencje wobec pięciu mężczyzn, którzy zdemolowali  domek letniskowy i nie chcieli go opuścić. Dwóch najbardziej agresywnych zostało zatrzymanych w policyjnym areszcie. W chwili zdarzenia byli pijani.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 13 w miejscowości Hłomcza. Z relacji właściciela domku letniskowego wynikało, iż otrzymał on informację o niszczeniu terenu wokół posesji. Gdy poszedł na miejsce, aby sprawdzić czy wszystko w porządku, zobaczył zdewastowany domek. Awanturnicy poodrywali deski z balustrady oraz drewniane rzeźby. Połamali obrazy i wrzucili do pobliskiego stawu.

Sprawcami całego zajścia okazało się pięciu młodych mężczyzn w wieku od 17 do 26 lat. Wszyscy znajdowali się pod wyraźnym działaniem alkoholu. Zachowywali się głośno i agresywne. Nie reagowali na polecenia uspokojenia się, odgrażali się dalszymi awanturami. Najbardziej agresywnymi okazali się być dwaj mieszkańcy Sanoka w wieku 19 i 20 lat. Zostali oni zatrzymani w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i uspokojenia się. Za swoje czyny już wkrótce odpowiedzą przed sądem.

Czynności w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji Tyrawa Wołoska.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."