Narkotyki ujawnione w trakcie kontroli drogowej

25-10-2011

Brzozowscy policjanci zabezpieczyli narkotyki, które ujawnili podczas kontroli drogowej peugeota. Kierowca samochodu przejechał przez podwójną linię ciągłą. Podczas kontroli okazało się, że pasażerowie mają przy sobie marihuanę.

W sobotę, po godz. 20 policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę peugeota. Młody człowiek popełnił wykroczenie przejeżdżając przez podwójną linie ciągłą. Samochodem jechało czterech młodych mężczyzn w wieku od 16 do 19 lat. W trakcie kontroli 18-letni kierowca pojazdu zachowywał się bardzo nerwowo. Jak się później okazało, było to spowodowane tym, że nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Policjanci podejrzewali, że młodzi ludzie mają jeszcze coś do ukrycia. Ich przypuszczenia się potwierdziły. W trakcie przeszukania, funkcjonariusze znaleźli w pojeździe marihuanę. Pojazd został zabezpieczony na parkingu strzeżonym.

Na podstawie zgromadzonych dowodów, zarzuty postawiono 18-latkowi i 19-latkowi. Młodzi ludzie usłyszeli wczoraj zarzut posiadania środków odurzających. Przyznali się do winy. Za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. Natomiast o losie 16-latka, który posiadał i udzielał innym środki odurzające, zadecyduje sąd rodzinny. 18-letni kierowca peugeota odpowie za kierowanie bez uprawnień.

KPP Brzozów

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.