Pięciu wywalczy awans do Grand Prix

ICE RACING. W Rosji najwięksi specjaliści w lodowej odmianie speedwaya rozpoczęli już treningi przed zbliżającym się wielkimi krokami nowym sezonem. W Europie wyjaśnione zostały ostatnie kwestie związane z systemem eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata.

W systemie rozgrywania zawodów z cyklu Grand Prix czekają nas istotne zmiany. Wszystkie zmiany zostaną dokładnie przybliżone w najbliższych dniach. Pewne modyfikacje dotknęły również system eliminacji. Z trzech rund kwalifikacyjnych awans wywalczy łącznie 14 zawodników. Jeden zawodnik otrzyma stałą dziką kartę na cały sezon, a ostatni będzie nominowany przez organizatora na poszczególne rundy cyklu.

Ku zadowoleniu promotorów ICE Racingu w Polsce podjęta została decyzja, że z rundy eliminacyjnej w Sanoku awans wywalczy pięciu najlepszych zawodników. O pięć przepustek do elity zawodnicy będą rywalizowali także w St. Johann, a o cztery w rosyjskiej Łuchowicy.

foto: Tomasz Sowa

ICE Racing Team Polska

DREWEX 5 - 10 - 15

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."