REKLAMA
REKLAMA

Dzisiaj kończy się I runda w Sanockiej Lidze Unihokeja

SANOK. IX kolejka Sanockiej Ligi Unihokeja kończy I rundę rozgrywek. Najciekawiej będzie w meczy pomiędzy AZS PWSZ Sanok a WSIiZ Rzeszów, czyli pojedynek dwóch uczelni! Zwycięzca tego spotkanie może awansować nawet na trzecie miejsce!

Lider podejmuje outsaidera rozgrywek i racze powinien umocnić swoja pozycje.

17:10 Dario Futbol (9 miejsce) – esanok.pl (1 miejsce)
Damian Popek (esanok.pl):
Przed naszą drużyną kolejne spotkanie w ramach rozgrywek rundy zasadniczej SLU. Przyjdzie w nim zmierzyć się nam z ostatnią drużyną w tabeli, nie oznacza to jednak, że zlekceważymy przeciwnika. Do każdego meczu mobilizujemy się na 100 % i nigdy nie odpuszczamy – między innymi dlatego jesteśmy jeszcze niepokonani. Podejdziemy z szacunkiem do rywali, a jednocześnie z mocną chęcią zwycięstwa. Wiemy, że z teoretycznie słabszym rywalem gra się trudniej, ponieważ zawodnicy chcą nadrobić ewentualne różnice ambicją i wolą walki. Zrobimy więc wszystko, aby nasz status – jedynej niepokonanej drużyny w lidze, po tym meczu się nie zmienił. Kolejka niezwykle ciekawa w zależności od wyników przetasowania mogą być o drugiej aż do siódmej lokaty!

17:50 El-Bud (6) – Alcatraz (8)
Damian Hydzik (El-Bud):
W meczu przeciwko Alcatraz występujemy w roli faworyta, ale ostatnie problemy ze skompletowaniem składu odbijają się nam czkawką, więc może być różnie. Nie chcemy stracić kontaktu z czwórką najlepszych zespołów. Do meczu przystąpimy skoncentrowani i walczymy o pełną pulę 3 punktów.

18:30 Stader (4) – Interq (2)
Mateusz Stabryła (Stader):
Ostatni mecz nie wyszedł nam najlepiej przegraliśmy bardzo wysoko z drużyną z Rzeszowa, chcemy zatrzeć plamę po tak wysokiej porażce będzie o to bardzo ciężko przed nami bardzo wymagająca drużyna Interq będziemy walczyć o każdy centymetr parkietu żeby nie przegra znowu taką ilością bramek trzeba będzie zagrać bardzo konsekwentnie z tylu i liczyć na kontry. Jeżeli zepchamy się do obrony wtedy jesteśmy skazani na porażkę, jestem pewien że nie oddamy meczu łatwo.

19:10 PWSZ Sanok (3) – WSIiZ Rzeszów (7)
Arkadiusz Rogowski (WSIiZ Rzeszów):
W środku tabeli jest dość ciasno i jeśli wygramy z PWSZ wysoko to przy sprzyjających okolicznościach możemy zakończyć I rundę nawet na 3 miejscu. Zagramy takim samym składem jak tydzień temu ze Staderem w naszym najlepszym jak dotychczas meczu i nie ukrywam, że liczymy na 3 pkt. Rywalizacja dwóch uczelni na pewno ma dodatkowy smaczek, więc na boisku będzie ciekawie.

IX kolejka 28.11.2011
17:10 Dario Futbol – Esanok.pl
17:50 El-Bud – Alcatraz
18:30 Stader – Interq
19:10 PWSZ Sanok – WSIiZ

Pauzuje – Automania

SLU Sanok

28-11-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)