REKLAMA
REKLAMA

Dzisiaj kończy się I runda w Sanockiej Lidze Unihokeja

SANOK. IX kolejka Sanockiej Ligi Unihokeja kończy I rundę rozgrywek. Najciekawiej będzie w meczy pomiędzy AZS PWSZ Sanok a WSIiZ Rzeszów, czyli pojedynek dwóch uczelni! Zwycięzca tego spotkanie może awansować nawet na trzecie miejsce!

Lider podejmuje outsaidera rozgrywek i racze powinien umocnić swoja pozycje.

17:10 Dario Futbol (9 miejsce) – esanok.pl (1 miejsce)
Damian Popek (esanok.pl):
Przed naszą drużyną kolejne spotkanie w ramach rozgrywek rundy zasadniczej SLU. Przyjdzie w nim zmierzyć się nam z ostatnią drużyną w tabeli, nie oznacza to jednak, że zlekceważymy przeciwnika. Do każdego meczu mobilizujemy się na 100 % i nigdy nie odpuszczamy – między innymi dlatego jesteśmy jeszcze niepokonani. Podejdziemy z szacunkiem do rywali, a jednocześnie z mocną chęcią zwycięstwa. Wiemy, że z teoretycznie słabszym rywalem gra się trudniej, ponieważ zawodnicy chcą nadrobić ewentualne różnice ambicją i wolą walki. Zrobimy więc wszystko, aby nasz status – jedynej niepokonanej drużyny w lidze, po tym meczu się nie zmienił. Kolejka niezwykle ciekawa w zależności od wyników przetasowania mogą być o drugiej aż do siódmej lokaty!

17:50 El-Bud (6) – Alcatraz (8)
Damian Hydzik (El-Bud):
W meczu przeciwko Alcatraz występujemy w roli faworyta, ale ostatnie problemy ze skompletowaniem składu odbijają się nam czkawką, więc może być różnie. Nie chcemy stracić kontaktu z czwórką najlepszych zespołów. Do meczu przystąpimy skoncentrowani i walczymy o pełną pulę 3 punktów.

18:30 Stader (4) – Interq (2)
Mateusz Stabryła (Stader):
Ostatni mecz nie wyszedł nam najlepiej przegraliśmy bardzo wysoko z drużyną z Rzeszowa, chcemy zatrzeć plamę po tak wysokiej porażce będzie o to bardzo ciężko przed nami bardzo wymagająca drużyna Interq będziemy walczyć o każdy centymetr parkietu żeby nie przegra znowu taką ilością bramek trzeba będzie zagrać bardzo konsekwentnie z tylu i liczyć na kontry. Jeżeli zepchamy się do obrony wtedy jesteśmy skazani na porażkę, jestem pewien że nie oddamy meczu łatwo.

19:10 PWSZ Sanok (3) – WSIiZ Rzeszów (7)
Arkadiusz Rogowski (WSIiZ Rzeszów):
W środku tabeli jest dość ciasno i jeśli wygramy z PWSZ wysoko to przy sprzyjających okolicznościach możemy zakończyć I rundę nawet na 3 miejscu. Zagramy takim samym składem jak tydzień temu ze Staderem w naszym najlepszym jak dotychczas meczu i nie ukrywam, że liczymy na 3 pkt. Rywalizacja dwóch uczelni na pewno ma dodatkowy smaczek, więc na boisku będzie ciekawie.

IX kolejka 28.11.2011
17:10 Dario Futbol – Esanok.pl
17:50 El-Bud – Alcatraz
18:30 Stader – Interq
19:10 PWSZ Sanok – WSIiZ

Pauzuje – Automania

SLU Sanok

28-11-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)