Pijany motocyklista zatrzymany w Morochowie

MOROCHÓW/POWIAT SANOCKI. Policjanci interweniowali wobec nietrzeźwego mężczyzny, który kierował motocyklem. Mało tego, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. Ponadto jechał bez kasku ochronnego. Natomiast motocykl nie był zarejestrowany i nie posiadał polisy.W minioną środę w miejscowości Morochów (powiat sanocki), policjanci  Posterunku Policji w Zagórzu zauważyli motocyklistę, który nie posiadał kasku ochronnego.  Kierującym okazał się 56-letni mieszkaniec powiatu sanockiego.

Mężczyznę poddano badaniu na zawartość alkoholu. Motocyklista był pijany, miał  ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Pojazd, którym się poruszał  nie był zarejestrowany i nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia OC. Na dodatek mężczyzna  nie miał uprawnień do kierowania.

Już wkrótce motocyklista odpowie za popełnienie przestępstwa jakim jest kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Nie uniknie także kary za popełnione wykroczenia.

KPP SANOK

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."