Pijany pojechał z żoną na zakupy

20-10-2011

POWIAT BRZOZOWSKI. Mimo, że był pijany, wsiadł za kierownicę samochodu i pojechał z żoną na zakupy. Jazda 52-letniego mieszkańca Lutczy zakończyła się w przydrożnym rowie. Zarówno kierowca jak i pasażerka znajdowali się pod wyraźnym wpływem alkoholu. Na szczęście nikt nie ucierpiał.


Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 18. w Domaradzu. Policjanci, którzy pracowali na miejscu ustalili, że mężczyzna kierujący Seatem Ibizą na parkingu przy sklepie zawracając  zjechał z pobocza i zsunął się do przydrożnego rowu. Kierowcą okazał się 52-letni mieszkaniec Lutczy.

W samochodzie poza nim znajdowała się również jego żona. Małżonkowie wybrali się na zakupy. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że obydwoje znajdowali się pod wyraźnym działaniem alkoholu. Wynik badania pasażerki to ponad 1,5 promila alkoholu. Natomiast kierowcy została pobrana krew do badania.

Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.  Teraz 52-latni mieszkaniec Lutczy poniesie konsekwencje za swoje zachowanie.

KPP BRZOZÓW

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.