Pijany pojechał z żoną na zakupy

POWIAT BRZOZOWSKI. Mimo, że był pijany, wsiadł za kierownicę samochodu i pojechał z żoną na zakupy. Jazda 52-letniego mieszkańca Lutczy zakończyła się w przydrożnym rowie. Zarówno kierowca jak i pasażerka znajdowali się pod wyraźnym wpływem alkoholu. Na szczęście nikt nie ucierpiał.


Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 18. w Domaradzu. Policjanci, którzy pracowali na miejscu ustalili, że mężczyzna kierujący Seatem Ibizą na parkingu przy sklepie zawracając  zjechał z pobocza i zsunął się do przydrożnego rowu. Kierowcą okazał się 52-letni mieszkaniec Lutczy.

W samochodzie poza nim znajdowała się również jego żona. Małżonkowie wybrali się na zakupy. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że obydwoje znajdowali się pod wyraźnym działaniem alkoholu. Wynik badania pasażerki to ponad 1,5 promila alkoholu. Natomiast kierowcy została pobrana krew do badania.

Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.  Teraz 52-latni mieszkaniec Lutczy poniesie konsekwencje za swoje zachowanie.

KPP BRZOZÓW

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."