Potrącenie 11-letniego chłopca w Sanoku

23-05-2011

SANOK. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło w Sanoku na ul. Sadowej. 11-latek został potrącony przez samochód osobowy. Chłopiec z urazem głowy trafił do szpitala. Kierująca była trzeźwa.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godziny 13 na ul. Sadowej w Sanoku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Citroen potrąciła chłopca, który prawdopodobnie wtargnął na jezdnię tuż przed nadjeżdżający pojazd. Samochodem osobowym kierowała 34-letnia mieszkanka Sanoka. W chwili zdarzenia była trzeźwa. Potrącony chłopiec został przetransportowany do Szpitala Wojewódzkiego w Rzeszowie. Stwierdzono u niego uraz głowy.

Zebrany materiał dowodowy posłuży Policji do ustalenia przyczyn i przebiegu zdarzenia. Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sanoku.

Z uwagi na zbliżający się okres wakacyjny i związany z tym wzmożony ruch pojazdów apelujemy do rodziców i opiekunów dzieci, aby przypomnieć najmłodszym zasady bezpiecznego poruszania się po drodze.

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.