Potrącenie 11-letniego chłopca w Sanoku

SANOK. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło w Sanoku na ul. Sadowej. 11-latek został potrącony przez samochód osobowy. Chłopiec z urazem głowy trafił do szpitala. Kierująca była trzeźwa.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godziny 13 na ul. Sadowej w Sanoku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Citroen potrąciła chłopca, który prawdopodobnie wtargnął na jezdnię tuż przed nadjeżdżający pojazd. Samochodem osobowym kierowała 34-letnia mieszkanka Sanoka. W chwili zdarzenia była trzeźwa. Potrącony chłopiec został przetransportowany do Szpitala Wojewódzkiego w Rzeszowie. Stwierdzono u niego uraz głowy.

Zebrany materiał dowodowy posłuży Policji do ustalenia przyczyn i przebiegu zdarzenia. Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sanoku.

Z uwagi na zbliżający się okres wakacyjny i związany z tym wzmożony ruch pojazdów apelujemy do rodziców i opiekunów dzieci, aby przypomnieć najmłodszym zasady bezpiecznego poruszania się po drodze.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."