Przeżyj „Powietrzne Fantazje” z Cyrkiem Korona (Wejściówki rozdane)

27-07-2011

SANOK. Linoskoczek z gorącej Kuby, gwiazdy programu „Mam Talent”, ponad 60 zwierząt, a także fenomenalny clown Mr. Chap – to tylko część atrakcji nowego programu „Powietrzne Fantazje”, z którym Cyrk Korona, największy cyrk w Polsce, zawita do Sanoka.„Powietrzne Fantazje”
to multimedialne widowisko łączące w sobie akrobatykę, taniec, pokazy zwierząt, ewolucje kaskaderskie oraz muzykę. Publiczność zabierana jest w niezwykłą podróż do krainy, w której spełniają się sny o lataniu i akrobaci fruwają nad głowami widzów zapewniając moc wrażeń przez ponad 2 godziny.

W powietrzu swoimi akrobacjami zachwycą gwiazdy programu „Mam Talent”: Ssnake oraz mała Saszka. 5-osobowa grupa kaskaderów na motorach rozpali publiczność numerem na miarę cyrku XXI wieku, Yosvany Rodriguez udowodni, że na rozpiętej nad ziemią linie można nawet zatańczyć, a przedstawiciele czeskiej rodziny Stauberti zaprezentują zdumiewające ewolucje na wysokich masztach.

Jak na tradycyjny cyrk przystało, na arenie nie może zabraknąć pokazów zwierząt. Cyrk Korona posiada ich ponad 60, a wśród nich: wielbłądy, dromadery, zebry, konie arabskie i Coby, kuce, małpki, lamy, ulubieniec dzieci – byk Fernando oraz wiele innych. O dobry humor publiczności zadba znakomity komik, clown Mr. Chap.

SANOK
obok hali MOSiR – ul. Królowej Bony
28. lipca (czwartek) – godz. 17:30

 

Wejściówki trafiły do Pani Elżbiety Baran oraz Pana Sylwestra Kowalewicza. Serdecznie gratulujemy!

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.