Rzucił chlebem w kasjerkę i zniszczył kasę

USTRZYKI DOLNE. Kiedy nie dostał alkoholu w sklepie zaatakował kasjerkę i zniszczył kasę. Straty oszacowano na kwotę 1.000 złotych. W Ustrzykach Dolnych sobotę przed południem 53 letni mieszkaniec gm. Ustrzyki Dolne robił zakupy

w sklepie Biedronka, wśród zakupów znajdował się alkohol.

Ze względu na stan nietrzeźwości  w jakim znajdował się kasjerka nie chciała podać mężczyźnie alkoholu, ten zdenerwowany takim zachowaniem rzucił chlebem w kierunku kasjerki, a potem wyrwał przymocowany przy kasie panel z klawiaturą i wyświetlaczem  i uderzył nim o znajdujący się na taśmie czytnik. Mężczyzna został zatrzymany przez klientów sklepu do przyjazdu policjantów.  Policjanci zbadali mężczyznę na zawartość alkoholu w organizmie, był pijany 0,94 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.  Całe zdarzenie zarejestrowały sklepowe kamery. Wartość zniszczonego mienia oszacowano na kwotę 1000 złotych.

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych prowadzi w tej sprawie dochodzenie. Za ten czyn mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

KPP Ustrzyki Dolne

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."