Śmiertelny wypadek w Hoczwi

HOCZEW/POWIAT LESKI. Policjanci pracują na miejscu wypadku, do którego doszło w miejscowości Hoczew w powiecie leskim. W zderzeniu terenowego mitsubishi i fiata uno, zginął kierujący fiatem. Pasażerka tego samochodu została przewieziona do szpitala. Droga wojewódzka nr 894 jest zablokowana, wyznaczono objazdy.


Do wypadku doszło około godz. 13.30 w Miejscowości Hoczew w powiecie leskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca terenowego mitsubishi na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z fiatem uno. Na miejscu wypadku zginął kierujący fiatem, natomiast pasażerka tego samochodu została przewieziona do szpitala. Kierowca mitsubishi był trzeźwy. Policjanci ustalają okoliczności tego wypadku.

Droga wojewódzka nr 894 relacji Hoczew – Polańczyk jest zablokowana. Wyznaczono objazdy: od Cisnej przez Polańczyk i Solinę; od Soliny przez Polańczyk i Cisną. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 16.

KWP

DREWEX 5 - 10 - 15

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."