Warsztaty fotograficzne w Gimnazjum nr 4 w Sanoku

SANOK. Czterdzieścioro sanockich gimnazjalistów miało okazję uczestniczyć w warsztatach fotograficznych, prowadzonych przez profesjonalnych trenerów z firmy Sony Poland. Odbyły się one 5 maja w Gimnazjum nr 4 w Sanoku.

Warsztaty była to nie lada atrakcja dla wszystkich interesujących się fotografią. Uczniowie mieli okazję obejrzeć ciekawą prezentację multimedialną i wysłuchać pogadanki na temat historii fotografii, technik fotografowania i innych tajników tej sztuki. Następnie uczestnicy otrzymali do dyspozycji profesjonalne aparaty fotograficzne, obiektywy i rozpoczęli zajęcia praktyczne z modelkami w atelier i w plenerze.

Nad poczynaniami uczniów czuwał jeden z trenerów Sony Poland – Piotr Parvi, który udzielał im rad, uczył, jak dobrze wykonać zdjęcie i odpowiadał na różne pytania. Zwieńczeniem warsztatów był konkurs na najlepszą fotografię wykonaną przez uczestników warsztatów.

Pierwsze miejsce zajęła Karolina Zając (Gimnazjum nr 4), 2 m. – Aleksandra Gunia (Gimnazjum nr 4), 3 m. – Karolina Matyniak (Gimnazjum nr 1), zaś 4 m. miejsce – Oliwia Wacławska (Gimnazjum nr 4).

Warsztaty zostały zorganizowane przez firmę INFORES, Gimnazjum nr 4 w Sanoku i odbyły się pod patronatem Burmistrza Miasta Sanoka.

Foto. Stanisław Konieczny

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."