Zgubiła się w lesie podczas grzybobrania

13-07-2011

TYRAWA WOŁOSKA. Policjanci odnaleźli kobietę, która w trakcie grzybobrania zgubiła się w lesie. 64-letnia mieszkanka powiatu sanockiego została odnaleziona na jednej z leśnych dróg. Cała i zdrowa wróciła do domu.

Wczoraj około godz. 17 funkcjonariusze z Posterunku Policji Gminy Sanok i Tyrawa Wołoska otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 64-letniej kobiety . Z relacji jej synów  wynikało, że kobieta wspólnie z nimi w lesie w rejonie miejscowości Kreców zbierała grzyby . W pewnym momencie stracili kontakt z matką. Bracia  zaczęli jej szukać na własną rękę. Jednak gdy ich poszukiwania nie przyniosły rezultatu poprosili o pomoc funkcjonariuszy.

Po otrzymaniu zgłoszenia policjanci natychmiast  rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Do działań zaangażowano też psa tropiącego. W wyniku podjętych czynności około godz. 21. kobieta została odnaleziona na jednej z leśnych dróg. Powiedziała, że w pewnym momencie straciła z oczu swoich synów, zgubiła się w lesie i nie wiedziała jak z niego wyjść. 64-letnia mieszkanka powiatu sanockiego cała i zdrowa została przekazana rodzinie.

Okres wakacji sprzyja wędrówkom leśnym. Zbieramy grzyby, owoce leśne. Przypominamy jednak o tym, aby w miejscach słabo znanych nie oddalać się od swoich towarzyszy oraz nie schodzić z wyznaczonych szlaków. Dzięki temu unikniemy niebezpiecznych sytuacji.


KPP Sanok

Tagi:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.