17-letni motocyklista uderzył w prawidłowo jadący samochód

POWIAT BRZOZOWSKI. Motocyklista zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w jadącego z naprzeciwka opla. Na szczęście obrażenia odniesione w wyniku tego zdarzenia przez 17-latka kierującego motocyklem okazały się niegroźne dla jego życia.

Policja apeluje o ostrożność do wszystkich uczestników ruchu drogowego i postępowanie zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło we wtorek, około godz. 19:30 w Izdebkach. Na miejscu pracowali brzozowscy policjanci. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w jadący z naprzeciwka samochód.

W trakcie wykonywania czynności funkcjonariusze ustalili, że jednośladem jechał 17-letni mieszkaniec Izdebek, który nie posiadał uprawnień do kierowania tego typu pojazdem. Ponadto jego motocykl nie był dopuszczony do ruchu i nie posiadał aktualnego ubezpieczenia OC.  Jak ustalono, kierująca oplem i motocyklista byli trzeźwi.

W wyniku tego zdarzenia ranny 17-latek trafił do szpitala. Na szczęście jego obrażenia okazały się niegroźne dla jego życia.

Policja apeluje do miłośników jednośladów, aby pamiętali o tym, że obowiązują ich takie same przepisy ruchu drogowego, jak kierujących samochodami.

KPP Brzozów

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."