43-letni rowerzysta ucierpiał w wypadku

19-12-2012

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w Jasienicy Rosielnej, w którym ranny został 43-letni rowerzysta. Mężczyzna prawdopodobnie poruszał się nieprawidłową stroną jezdni, przewrócił się i został potrącony przez kierującego seatem ibiza.

We wtorek kilka minut przed godz. 6. w Jasienicy Rosielnej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 43-letni mieszkaniec Jasienicy Rosielnej kierujący rowerem, prawdopodobnie poruszał się nieprawidłową stroną jezdni. Następnie stracił równowagę, przewrócił się i został potrącony przez 72-letniego mieszkańca tej samej miejscowości, kierującego seatem ibizą. W wyniku tego zdarzenia rowerzysta doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala.

Policjanci sprawdzili trzeźwość kierującego seatem. Mężczyzna był trzeźwy. Rowerzyście ze względu na doznane obrażenia została pobrana krew do badania. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Warunki na drodze są bardzo trudne. Jazdę utrudnia topniejący śnieg, padająca mżawka i śliska nawierzchnia jezdni. Apelujemy do użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drogach.

źródło: KPP Brzozów

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.