Bracia z narkotykami

POWIAT KROŚNIEŃSKI. W policyjnym areszcie przebywają dwaj bracia, u których zabezpieczono kilkanaście gramów narkotyków. Aktualnie funkcjonariusze sprawdzają, jakie było przeznaczenie tych środków.

Zatrzymanie obydwu mężczyzn, to efekt pracy policjantów z wydziału kryminalnego, do których dotarła informacja, że mieszkający na terenie powiatu krośnieńskiego dwaj bracia w wieku 20 i 24 lat, mogą posiadać zabronione substancje narkotyczne.

Podczas przeprowadzonego wczoraj przeszukania ich domu, funkcjonariusze istotnie znaleźli po kilka gramów suszu roślinnego i białego proszku. Substancje zapakowane były do charakterystycznych woreczków strunowych, a wstępne testy wykazały, że jest to marihuana i amfetamina.


Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Aktualnie funkcjonariusze sprawdzają, czy bracia posiadali narkotyki na własny użytek, czy też rozprowadzali je wśród innych osób. Od tych ustaleń uzależniona będzie treść ostatecznych zarzutów, które niebawem usłyszą

KMP Krosno

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."