Unihokejowa karuzela nabiera tempa

SANOK. Za nami trzecia seria gier w Sanockiej Lidze Unihokeja. Podczas poniedziałkowej kolejki doszło do kilku ciekawych i zaciętych pojedynków. Nie brakowało sensacyjnych wyników.

Zaskakująca przegrana dotychczasowego lidera. Po dość wyrównanym meczu z TRANS-DREW POPIEL, drużyna ESANOK.PL zapisuje na swoje konto pierwszą przegraną w sezonie, przez co traci koszulkę lidera.

Kolejne spotkanie również należało do wyrównanych. Dario Futbol w drugiej połowie nie dawała EL-BUDowi za wiele „do powiedzenia” i z remisu, wyszli na 3 punktowa przewagę. W ostatniej minucie mogło się wszystko zmienić z powodu podwójnej przewagi EL-BUDu. Niestety gwizdek końcowy przeszkodził „budowlańcom”, a spotkanie zakończyło się wynikiem 4 – 5.

W kolejnej odsłonie mogliśmy pooglądać zmagania Automani i AKSU Polska. Mecz zakończył się wysokim wynikiem i wygraną Automanii, a drużynie AKSU zabrakło dokładności i wykończenia akcji.

Ostatni mecz trzeciej kolejki rozegrało INTERQ i ELBO AZS PRz. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 2 – 2. W drugiej połowie „Internetowi” nie dali szansy przeciwnikom na strzelenie bramki, sami zaś zapunktowali 3 razy. W ostatnich minutach karę meczu drugiego stopnia dostał Ambicki Maciej – oznacza to że nie zagra on w kolejnym meczu.

ESANOK.PL – TRANS-DREW POPIEL 3 – 4 (2:3, 1:1)

(29:50) Malec Ireneusz – 2 minuty

AUTOMANIA – AKSU POLSKA 7 – 1 (4:1, 3:0)

(27:51) Ambicki Maciej – 2 minuty
(27:51) Ambicki Maciej – Kara meczu 2 stopnia (wyłączony z gry w kolejnej kolejce)

Podsumowanie:
W kolejce padło łącznie 31 bramek, na ławce zawodnicy przesiedzieli łącznie 24 minuty, jeden rzut karny – niewykorzystany.