I Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Gramy i Pomagamy” w Sanoku

SANOK. Fundacja „W Trosce o Życie”, Burmistrz Miasta Sanoka oraz Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Domowa Opieka Paliatywna DAR-MED zapraszają na I Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Gramy i Pomagamy”. Impreza rozpocznie się 28 lipca 2012 r. o godz. 13.00 na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku.

 

Celem imprezy jest zebranie pieniędzy na rzecz Fundacji „W Trosce o Życie” z siedzibą w Brzozowie, działającej w sferze domowej opieki paliatywnej. Pomaga ona dzieciom oraz osobom dorosłym nieuleczalnie i przewlekle chorym, a także ich rodzinom, udzielając wsparcia finansowego i rzeczowego.

Podczas pikniku można będzie uczestniczyć w licytacji monet oraz nabyć cegiełki, z których dochód przeznaczony będzie na potrzeby pacjentów objętych opieką paliatywną (zakup sprzętu medycznego – łóżka rehabilitacyjne, koncentratory tlenu, ssaki).

W Turnieju zmierzą się drużyny pracowników samorządowych, służb mundurowych (policjanci, strażacy), kadra Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej z Sanoka i ekipa NZOZ DAR-MED z Brzozowa. Równolegle na sanockim Rynku organizatorzy przygotowali szereg konkursów z nagrodami. Dzieci będą mogły poszaleć na eurobungee, trampolinie, rodeo, megapiłkarzykach, a także pojeździć Monster Truckiem. Nie zabraknie koncertów. Na scenie wystąpią uczestnicy programów „Must be the Music” oraz „X Factor”, a także zespoły „Doors to Haven” i „Jacek i Placek”.

Ponadto będzie możliwość spróbowania swojskiego jadła przygotowanego przez KGW z Bykowiec, Trepczy i Lisznej oraz skorzystania z bezpłatnych porad lekarskich, bezpłatnych badań poziomu glukozy we krwi i ciśnienia tętniczego

 


Serdecznie zapraszamy!

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."