PROGRAM ICE RACING SANOK: Sanok gotowy na 100%. TRANSMISJA NA ŻYWO (VIDEO HD, ZDJĘCIA)

ICE RACING SANOK: Już dzisiaj (sobota, 28.01.2012 r.) o godzinie 19:00 18 zawodników z 9 państw wyjdzie do prezentacji przed rundą kwalifikacyjną do Indywidualnych Mistrzostw Świata w wyścigach motocyklowych na lodzie.

Zawodnicy rywalizować będą o 5 miejsc w cyklu Grand Prix. W piątek odbył się oficjalny trening wszystkich uczestników. Przebiegł on sprawnie i bez zakłóceń. Transmisja dzisiejszych zawodów od 19:30 na TVP Sport.

Transmisja na stronie: http://sport.tvp.pl/zuzel/wideo/wyscigi-motocyklowe-na-lodzie-el-ms-sanok/5062326

Piątkowy trening został minimalnie skrócony ze względu na bardzo niskie temperatury i stosunkowo szybkie kruszenie lodu. Organizatorzy pracowali całą noc, aby przygotować taflę lodową do dzisiejszych zawodów. Grubość lodu z pewnością przekroczy dzisiaj 15 cm.

Bilety oraz programy można nabywać w kasach Areny Sanok. Prezentacja zawodników rozpocznie się o 19:00, natomiast pierwszy bieg wystartuje o 19:30.

Zdjęcia TOMASZ SOWA


Wczorajszy trening (zdjęcia internauty)

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."