Kierowała mając 2 promile

POWIAT BRZOZOWSKI. Kierująca renault clio spowodowała zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym (14 bm.). Okazało się, że była pijana. Miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło w czwartek, około godz. 13.30  na ulicy Mickiewicza w Brzozowie. Jak ustalili policjanci kobieta kierująca renault clio przewożąc pasażerkę straciła panowanie nad pojazdem i wjechała w bariery ochronne, uszkadzając je. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowcy.

Okazało się, że sprawczyni tego zdarzenia była pijana. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w jej organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali kobiecie prawo jazdy.

Teraz 42-letnia mieszkanka Bliznego odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, spowodowanie kolizji drogowej i uszkodzenie bariery ochronnej.

KPP Brzozów

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."