Kobieta z urazem głowy i miednicy trafiła do szpitala, po tym jak została potrącona przez 21 letnią kobietę, nie posiadającą prawa jazdy

13-04-2012

POWIAT BRZOZOWSKI. Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu wypadku, w którym kobieta kierująca osobowym oplem potrąciła 61-letnią mieszkankę Grabówki (11 bm). Aktualnie policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj, kilka minut po godz. 12. dyżurny brzozowskiej komendy został poinformowany o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Niebocku. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że kierująca osobowym oplem potrąciła kobietę, która przechodziła przez jezdnię.

W trakcie wykonywania czynności 21-latka przyznała, że nie posiada prawa jazdy. Ponadto policjanci ustalili, że bezpośrednio po zdarzeniu za kierownicę opla wsiadł jadący z kobietą pasażer i odjechał na pobliski parking. Jak się później okazało mężczyzna miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. 21-letnia kobieta była trzeźwa.

W wyniku wypadku 61-letnia piesza doznała urazu głowy i miednicy. Została przewieziona do szpitala, gdzie została pod opieką lekarzy.

Aktualnie policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

KPP Brzozów

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.