Kobieta z urazem głowy i miednicy trafiła do szpitala, po tym jak została potrącona przez 21 letnią kobietę, nie posiadającą prawa jazdy

POWIAT BRZOZOWSKI. Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu wypadku, w którym kobieta kierująca osobowym oplem potrąciła 61-letnią mieszkankę Grabówki (11 bm). Aktualnie policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj, kilka minut po godz. 12. dyżurny brzozowskiej komendy został poinformowany o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Niebocku. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że kierująca osobowym oplem potrąciła kobietę, która przechodziła przez jezdnię.

W trakcie wykonywania czynności 21-latka przyznała, że nie posiada prawa jazdy. Ponadto policjanci ustalili, że bezpośrednio po zdarzeniu za kierownicę opla wsiadł jadący z kobietą pasażer i odjechał na pobliski parking. Jak się później okazało mężczyzna miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. 21-letnia kobieta była trzeźwa.

W wyniku wypadku 61-letnia piesza doznała urazu głowy i miednicy. Została przewieziona do szpitala, gdzie została pod opieką lekarzy.

Aktualnie policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

KPP Brzozów

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."