Nigdy więcej wojny…

TREPCZA. W sobotę 1 września 2012 roku o godz. 19:30 po wieczornej Mszy w intencji Ojczyzny w 73 rocznicę wybuchu II wojny światowej w Trepczy przy Pomniku Niepodległości zostaną  złożone kwiaty i zapalone światła pamięci połączone z modlitwą za wszystkie ofiary II wojny światowej i o pokój na świecie.

W poniedziałek 3 września br. po Mszy św. na rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013 dzieci i młodzież wraz z nauczycielami i wychowawcami Zespołu Szkół w Trepczy zatrzymają się przy Pomniku Niepodległości na krótką modlitwę za Ojczyznę i zgodnie z tradycją najmłodsi uczestnicy wypuszczą gołębie pokoju – to symboliczne przesłanie budowania przyszłości całego świata bez wojen i konfliktów zbrojnych.

Przy obelisku z orłem i pamiątkową tablicą często zatrzymują się przybywający do Trepczy turyści z  różnych stron Polski

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."