SANOK: Pijany kierowca uderzył w taksówkę

27-12-2012

SANOK / PODKARPACIE. W nocy z soboty na niedzielę, policjanci otrzymali polecenie od dyżurnego, aby udać się na ul. Rymanowską, gdyż w tamtym kierunku odjechał kierujący, który na parkingu przy ul. Traugutta uszkodził taksówkę.

Policjanci jadąc we wskazanym kierunku zauważyli stojący pojazd, odpowiadający opisowi. Kierujący widząc Policję próbował uruchomić silnik i odjechać z miejsca, jednak drogę zablokowały mu radiowozy.

Kierowcą okazał się 28-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Wspólnie z nim udano się na parking, gdzie oczekiwał taksówkarz. Pokrzywdzony rozpoznał kierującego, który uszkodził mu samochód. Kierowcę opla przebadano na alkomacie. Urządzenie pomiarowe pokazało, że ma w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu.

Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.