SANOK: Pijany kierowca uderzył w taksówkę

SANOK / PODKARPACIE. W nocy z soboty na niedzielę, policjanci otrzymali polecenie od dyżurnego, aby udać się na ul. Rymanowską, gdyż w tamtym kierunku odjechał kierujący, który na parkingu przy ul. Traugutta uszkodził taksówkę.

Policjanci jadąc we wskazanym kierunku zauważyli stojący pojazd, odpowiadający opisowi. Kierujący widząc Policję próbował uruchomić silnik i odjechać z miejsca, jednak drogę zablokowały mu radiowozy.

Kierowcą okazał się 28-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Wspólnie z nim udano się na parking, gdzie oczekiwał taksówkarz. Pokrzywdzony rozpoznał kierującego, który uszkodził mu samochód. Kierowcę opla przebadano na alkomacie. Urządzenie pomiarowe pokazało, że ma w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu.

Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

KPP Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."