REKLAMA

Awantura w barze, kradzież i naruszenie nietykalności cielesnej policjantów

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie (20 bm.) od właściciela baru, z którego relacji wynikało, że w jego lokalu dwoje klientów wszczęło awanturę, w trakcie której używając przemocy ukradli mu kurtkę skórzaną, w której był telefon komórkowy i portfel.

Pokrzywdzony mężczyzna oszacował straty na łączną wartość około 800 zł.

Już kilka minut po zdarzeniu wszystkie patrole Policji były o nim poinformowane i poszukiwały sprawców. Na podstawie zebranych informacji oraz własnych ustaleń policjanci ruchu drogowego zatrzymali dwie osoby podejrzewane o dokonanie tego rozboju. Okazało się, że jest nim rodzeństwo z Golcowej. W chwili zatrzymania obydwoje byli pod znacznym wpływem alkoholu. Alkomat wskazał u 30-latki ponad promil alkoholu, a u jej starszego brata blisko 2,5 promila.

Pokrzywdzony odzyskał skradzione rzeczy oraz pieniądze, których sprawcy jeszcze nie zdążyli wydać. Rodzeństwo już następnego dnia usłyszało zarzut rozboju. Ponadto 30-latka odpowie jeszcze za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy i ich znieważenie. Sprawcom rozboju grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Brzozów

27-12-2012
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.