Policja poszukuje świadków zdarzenia w Wydrnej

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Policja poszukuje świadków zdarzenia, do którego doszło wczoraj w Wydrnej. Ranny mężczyzna, z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala. Policja nie wyklucza tego, że mógł zostać potrącony przez jakiś pojazd.

Wczoraj, po godz. 16 do szpitala w Brzozowie został przewieziony 62-letni mieszkaniec Wydrnej. Mężczyzna doznał poważnego urazu głowy. Jego stan jest ciężki i nie można z nim nawiązać kontaktu.

Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, w którym 62-latek mógł brać udział. Funkcjonariusze nie wykluczają, że mógł zostać potrącony przez jakiś pojazd.

Policja poszukuje świadków oraz osób mogących mieć wiedzę na temat tego zdarzenia. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego przyczyn i okoliczności proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie przy ul. Witosa 9 lub tel. /13/ 43 08 320, / 13/ 43 08 330 lub nr alarmowy 997.

KPP Brzozów

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."