Policjanci rozmawiali z rodzicami o bezpieczeństwie dzieci

LESKO. Policjanci leskiej komendy Policji od początku września spotykają się z rodzicami dzieci i młodzieży szkolnej. Na organizacyjnych wywiadówkach przypominają, że to na rodzicach spoczywa trud wychowania dzieci.

 

Zapewniając, że nie pozostaną sami z ewentualnymi kłopotami. „Możecie zwrócić się o radę do leskich policjantów. Zawsze służymy wam pomocą”- policjanci prewencji kryminalnej przekazali rodzicom słowa Komendanta Powiatowego Policji w Lesku.

Podczas spotkań policjanci powiedzieli rodzicom, jak wygląda i na czym polega odpowiedzialność prawna osób nieletnich. Rozmawiali również na temat współczesnych zagrożeń, m.in. płynących z Internetu oraz coraz częściej pojawiających się wśród nastolatków używek. Rodzice mieli okazję zadawać pytania na interesujące ich problemy.

foto: KPP LESKO

Informujemy wychowawców ze szkół powiatu leskiego o możliwości zorganizowania podobnego spotkania również dla Państwa! Prosimy o wcześniejszy kontakt z Asystentem ds. Nieletnich pod nr tel. 134687314.

źródło: KPP Lesk0

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."