REKLAMA
REKLAMA

Ważny sprawdzian sanockich hokeistów

HOKEJ. Już jutro (piątek) o godzinie 18:00 na lodowisku w Oświęcimiu dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy Aksam Unią i Ciarko PBS Bank KH Sanok. Podopieczni Milana Staša powalczą o trzecie zwycięstwo w sezonie.

Sanoczanie są obecnie liderem klasyfikacji PLH, ale mają na swoim koncie jeden mecz rozegrany więcej. Mowa o spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec, czyli o konfrontacji pierwotnie zaplanowanej na 20 dzień listopada. Jednak, ze względu na udział Ciarko PBS Bank KH w Pucharze Kontynentalnym, mecz odbył się we wtorek (11.09.). Siedem punktów po trzech ligowych bataliach – to dorobek obrońców tytułu.

Oświęcimianie zanotowali dwie wygrane, kolejno z Zagłębiem Sosnowiec (dom 4:1) i Nestą Karawelą Toruń (wyjazd 4:1), co pozwala im zajmować 2. miejsce w tabeli.

W bezpośrednich pojedynkach w przebiegu poprzedniego sezonu, pięć razy lepsi okazywali się sanoczanie, wygrywając cztery mecze ligowe i jeden pucharowy (finał 3:2 po karnych). Oświęcimianie dwukrotnie zjeżdżali z lodu jako zwycięzcy spotkania w ramach rozgrywek PLH.

Dwa dni później, w sanockiej Arenie gościć będziemy JKH GKS Jastrzębie. Na bezpośrednią transmisję z tego meczu zaprasza tvPodkarpacie.pl. Początek o godzinie 17:45.       

Foto: Tomasz Sowa

13-09-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)