REKLAMA
REKLAMA

W sobotę „stalowe” derby

PIŁKA NOŻNA. W sobotę, o godzinie 16:00 dojdzie do pojedynku pomiędzy Stalą Sanok i Stalą Mielec. Zespoły należą do ścisłej czołówki ligowej tabeli. Zapowiadają się więc wielkie, piłkarskie emocje.

Podopieczni Ryszarda Federkiewicza otwierają klasyfikację III ligi lubelsko-podkarpackiej. Po walce o utrzymanie do ostatniego spotkania poprzedniego sezonu, Stal Sanok zmieniła oblicze, podniosła poziom gry, jest najgroźniejszym i najlepszym zespołem ligi. W siedmiu rozegranych dotychczas spotkaniach, sanoczanie tylko raz „zgubili” punkty, remisując na wyjeździe z Unią Nowa Sarzyna 1:1.

Jeśli chodzi o najbliższego rywala Stali Sanok, także znajduje się on w dobrej dyspozycji. Mielczanie, z dorobkiem 16 punktów zajmują obecnie 3. pozycję. Z pięciu zwycięstw warto odnotować wygraną z Avią Świdnik 1:0.

W poprzednim sezonie, obie drużyny grały ze sobą dwukrotnie i podzieliły się zdobyczą punktową. W Mielcu, gospodarze wygrali 1:0, natomiast w Sanoku, miejscowi wygrali 2:1.

Liczy się jednak to, co tu i teraz. Kibice mają nadzieje na wspaniałe, piłkarskie widowisko. Będzie to pojedynek pierwszej z trzecią siła ligi. Będzie to mecz na szczycie.

Stal Sanok – Stal Mielec, sobota (15.09) godzina 16:00.

Plakat nadesłany.

Foto: Tomasz Sowa

13-09-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)