REKLAMA

Poszukiwany nastolatek ukrywał się u kolegi w szafie

SANOK. Ubiegłej nocy policjanci poszukiwali 14-latka z powiatu sanockiego, którego zaginięcie zgłosił ojciec. Policjanci odnaleźli chłopaka w domu kolegi. Nastolatek ukrywał się w szafie. Wczoraj rano został przekazany rodzicom.

W czwartek kilka minut po północy do komendy Policji w Sanoku zgłosił się mężczyzna. Chciał zawiadomić o zaginięciu 14-letniego syna, który nie wrócił do domu. Chłopak miał przebywać na ognisku zorganizowanym wspólnie ze znajomymi na ul. Kiczury w Sanoku, jednak ze spotkania nie wrócił. Ojciec jako prawdopodobny powód tej sytuacji podał kłótnię, do jakiej doszło pomiędzy nimi przed wyjściem 14-latka z domu.

Policjanci z wydziału kryminalnego prowadzili poszukiwania chłopaka sprawdzając miejsca, w które mógł się udać, nie pomijając szpitala i dworców. Sprawdzali również miejsca zamieszkania wszystkich uczestników ogniska. W kolejnym z odwiedzanych mieszkań uwagę funkcjonariuszy zwróciło zdenerwowanie i zakłopotanie domowników. Policjanci postanowili sprawdzić wszystkie pokoje. Po wejściu do jednego z pomieszczeń z szafy wyszedł poszukiwany nastolatek. Chłopak oświadczył, że gdy usłyszał głosy funkcjonariuszy, przestraszył się konsekwencji swojego zachowania i postanowił dłużej się nie ukrywać.

Wczoraj kilka minut po godz. 7 poszukiwany 14-latek został przywieziony do Komendy Powiatowej Policji w Sanoku, a następnie przekazany pod opiekę rodziców.

KPP Sanok

23-03-2012


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.