Stal remisuje w sparingach

05-03-2012

PIŁKA NOŻNA. Zawodnicy pierwszej i drugiej drużyny Stali Sanok rozegrali mecze kontrolne. Pojedynki z Kantorem Turbia i LKS-em Zarszyn nie wyłoniły zwycięzcy.

W spotkaniu kontrolnym rozegranym na sztucznej murawie w Rzeszowie piłkarze Stali Sanok zremisowali bezbramkowo z IV-ligowym Kantorem Turbia. Sanoczanie byli zespołem prowadzącym grę, stwarzającym klarowne sytuacje do zdobycia gola jednak brakowało szczęścia pod bramką gości.

Najlepszych okazji do zdobycia zwycięskiej bramki nie wykorzystał Sebastian Kurowski, który porozumiał się już z naszym klubem i na wiosnę będzie występował w żółto-niebieskich barwach.

Kantor Turbia – Stal Sanok 0:0

Stal Sanok: Ciołek (Krzanowski) – Faka (Januszczak), Węgrzyn (Zarzycki), Kokoć, Sumara – Daniel Niemczyk, Kuzicki, Mroczka, Damian Niemczyk (Lorenc), Dariusz Kurowski (Podubiński) – Sebastian Kurowski (Sieradzki).

Swój mecz rozegrała druga drużyna Stali. Tym razem, padł remis bramkowy.

LKS Zarszyn – Stal II Sanok 1:1 (1:1)

Bramka dla Stali: Kamil Kruszyński.

Stal II Sanok: Florek (Ziemba) – Steliga, Niedzielski, Łuczka, Dorotniak – Jaracz, Tabisz, Adamiak, Kruszyński, Sobolak – Folta.

Mecz rozegrano na sztucznej murawie w Lesku.

Foto: Tomasz Sowa

Źródło: Oficjalna strona klubu piłkarskiego Stal Sanok.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.