Awantura w aucie przyczyną wypadku? W samochodzie znajdowało się 9-cio miesięczne dziecko

SANOK / PODKARPACIE. Prawdopodobnie awantura wewnątrz samochodu była przyczyną wypadku. Kierująca samochodem BMW nagle zjechała do przydrożnego rowu, gdzie uderzyła w betonowy przepust. W pojeździe jechały cztery osoby, w tym 9-cio miesięczne dziecko.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 19.30. Kierująca BMW, 29-letnia mieszkanka powiatu sanockiego jadąc w stronę miejscowości Niebieszczany w pewnym momencie zjechała do rowu i po przejechaniu kilkunastu metrów uderzyła w betonowy przepust.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że podczas podróży doszło do awantury pomiędzy 59-letnią pasażerką, a kierującą i to mogło być bezpośrednią przyczyną utraty panowania nad pojazdem. 59-latka z podejrzeniem złamania nogi została przewieziona do szpitala. Ponadto w samochodzie znajdowały się dwie osoby, 31-letni mężczyzna i 9-cio miesięczne dziecko, jednak oni nie doznali żadnych obrażeń.

Policjanci zbadali stan trzeźwości kierującej oraz pasażerów. 59-letnia kobieta miała w organizmie ponad promil alkoholu, mężczyzna ponad 1,5 promila, natomiast kierująca była trzeźwa.

Czynności w sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sanoku. Mają one na celu ustalić wszystkie okoliczności wypadku.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."