Śmiertelny wypadek w Grabownicy Starzeńskiej

GRABOWNICA/POWIAT BRZOZOWSKI. Minionej nocy w Grabownicy Starzeńskiej policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca volkswagena najechał na leżącego na jezdni człowieka.

Potrącony mężczyzna z ciężkimi obrażeniami został przewieziony do szpital, gdzie pomimo starań lekarzy zmarł.

Do wypadku doszło minionej nocy około godz. 23.30 na drodze wojewódzkiej nr 835 w Grabownicy Starzeńskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25-letni kierowca volkswagena najechał na leżącego na jezdni człowieka. Potrącony mężczyzna z ciężkimi obrażeniami został przewieziony do szpital, gdzie pomimo starań lekarzy zmarł. Pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu. Pieszym okazał się 35-letni mieszkaniec Niebocka. Policjanci ustalili, że kierujący volkswagenem, 25-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, był trzeźwy.

Na miejscu zdarzenia pracowali brzozowscy policjanci, wykonali oględziny miejsca wypadku, zabezpieczali ślady, które przyczynią się do wyjaśnienia jego przyczyn i okoliczności.

KPP Brzozów

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."