Sprawca trzech przestępstw zatrzymany

04-08-2012

POWIAT BRZOZOWSKI. Policjanci z wydziału kryminalnego ustalili sprawcę trzech kradzieży, w wyniku której poszkodowani stracili mienie o łącznej wartości łącznej ponad 10 tys. złotych. 33-latkowi z grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wydziału kryminalnego brzozowskiej komendy uzyskali informację na temat trzech przestępstw, do których doszło na przełomie miesiąca lipca i sierpnia br. Według ustaleń funkcjonariuszy nieznany sprawca dokonał kradzieży wiązki kabli o łącznej wadzie około 100 kg, złotej biżuterii oraz piły motorowej, działając tym na szkodę trzech mieszkańców powiatu brzozowskiego. Łupem złodzieja padło mienie o łącznej wartości ponad 10 tys. złotych.

Zaalarmowani funkcjonariusze natychmiast wszczęli czynności zmierzające do ustalenia danych osoby odpowiedzialnej za popełnienie tych przestępstw. Zebrany materiał dowodowy w tej sprawie pozwolił policjantom na wytypowanie sprawcy. Okazał się nim 33-letni mieszkaniec Wydrnej. Mężczyzna został zatrzymany. Jak ustalili policjanci, nie są to jedyne czyny, których dopuścił się mieszkaniec Wydrnej.

33-latek wczoraj usłyszał zarzuty. Mężczyzna  złożył wyjaśnienia, w trakcie których przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do lat 5 pozbawienia wolności.

KPP Brzozów

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.