Sukces przedszkolaków z Przedszkola nr 2 w Sanoku

SANOK. Sukcesem mogą pochwalić się dzieci z Samorządowego Przedszkola Publicznego Nr 2 w Sanoku, które zdobyły wyróżnienie w ogólnopolskim Konkursie plastycznym zorganizowanym przez czasopismo Bliżej Przedszkola na temat „Moja mała ojczyzna – mieszkam w …”.

W pracach konkursowych uczestnicy ukazali Zamek, Skansen, a także Herb swojego miasta. Cieszy fakt, że nasi najmłodsi obywatele wnieśli swój mały wkład w propagowanie walorów miasta.

W ramach konkursu dzieci w ciągu kilku miesięcy poznawały swoje miasto: przedszkole, osiedle, muzea, zabytki, pomniki, miejsca użyteczności publicznej, przyrodę. Spotykały się z ciekawymi ludźmi, poznawały elementy historii miasta. Swoje wrażenia i spostrzeżenia odzwierciedlały w formie prac plastycznych, które wzięły udział w I etapie Konkursu.

Jury w składzie pani dyrektor Elżbieta Barańska, Przedstawiciel rodziców – pan Marek Fejdasz, Artysta malarz – pan Zdzisław Twardowski wyłoniło 5 zwycięskich prac wykonanych przez następujące dzieci:

Milenka Bednarczyk – lat 4
Milenka Jalińska – lat 5
Ola Solecka – lat 5
Ola Pelc – lat 4
Weronika Panek – lat 6

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."