Tymczasowy areszt dla pijanego kierowcy

SANOK/PODKARPACIE. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie mężczyzna, który 7 listopada br. będąc w stanie nietrzeźwości, wjechał do rowu kierowanym przez siebie pojazdem. Poważnie ranna w wypadku została pasażerka samochodu.

Spowodowanie wypadku drogowego przez 41-latka skutkowało postanowieniem sądu o zastosowaniu wobec niego trzymiesięcznego aresztowania. Mężczyzna kierowanym przez siebie volkswagenem, wjechał do rowu. Razem z nim podróżowało czterech pasażerów. Najbardziej ucierpiała 38-letnia kobieta. Pasażerka doznała poważnego urazu głowy oraz ciężkich obrażeń wewnętrznych. Okazało się, że sprawca kierował samochodem będąc w stanie nietrzeźwości. Więcej o zdarzeniu przeczytasz  tutaj.

W piątek wobec podejrzanego sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

źródło: KPP SANOK

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."