Uchronili 47 latka przed zamarznięciem

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Interwencja policjantów najprawdopodobniej zapobiegła tragedii. Wczoraj policjanci zajęli się mężczyzną, który leżał przy chodniku ulicy Pionierskiej w Ustrzykach Dolnych. 47 letni mężczyzna był pijany.

Wczoraj wieczorem patrolujący miasto policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego dostali sygnał, że przy chodniku  ulicy Pionierskiej w Ustrzykach Dolnych leży człowiek. Policjanci we wskazanym miejscu faktycznie odnaleźli mężczyznę. Czuć było od niego alkohol, trudno było nawiązać z nim kontakt. Ponieważ ustalili, że jest on mieszkańcem gm. Baligród w trosce o zdrowie i życie mężczyzny, zatrzymano go w policyjnym areszcie, aby wytrzeźwiał.

Policja przypomina i apeluje, aby zwracać uwagę na każdego, gdy za oknem spadają temperatury.

- Zwróćmy uwagę, czy nic nie zagraża ich życiu i zdrowiu. Nie przechodźmy obojętnie obok kogoś, komu może zagrozić zamarznięcie. Wystarczy poinformować o tym policjantów lub zadzwonić na telefon alarmowy 997. Pamiętajmy także o osobach bezradnych, samotnych i potrzebujących pomocy.

KPP Ustrzyki Dolne

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."