Usługa biometrii najciekawszą innowacją bankową

Nagroda w konkursie „Liderzy Świata Bankowości” dla Podkarpackiego Banku Spółdzielczego. W dniach 6-8 marca 2012 r. w Warszawie odbyła się pierwsza edycja Polskiego Kongresu Gospodarczego, będąca kluczowym spotkaniem przedstawicieli rządu,

administracji publicznej, polityków, przedstawicieli świata nauki oraz najważniejszych reprezentantów świata biznesu.

Polski Kongres Gospodarczy, wsparty przez konferencje towarzyszące, które przez ostatnie lata wpisały się w kalendarz najważniejszych wydarzeń rynku telekomunikacyjnego, mediów, finansowego, energetycznego, to także debata na temat aktualnej sytuacji gospodarczej kraju o szczegółowe zagadnienia z poszczególnych sektorów.

Podczas Polskiego Kongresu Gospodarczego odbyła się również Wielka Gala w trakcie, której nagrodzono najważniejsze postaci i firmy, przyczyniające się do rozwoju polskiej branży telekomunikacyjnej, mediów oraz finansowej. Ponadto doceniono najlepsze praktyki biznesowe, rozwiązania, produkty i usługi przyczyniające się do wzrostu konkurencyjności biznesu i gospodarki.

Uhonorowano m.in. Liderów Świata Bankowości, którzy w znaczący sposób przyczynili się do rozwoju sektora bankowego w Polsce, jak również wyróżniono najefektywniejsze banki i najciekawsze rozwiązania.

Kapituła Konkursu w kategorii „najciekawsza innowacja bankowa” przyznała pierwszą nagrodę i tytuł Lidera dla Podkarpackiego Banku Spółdzielczego za usługę biometrii. Nagrodę z rąk posła Adama Szejnfelda odebrał Artur Mielcarz, Dyrektor Oddziału PBS Finanse w Warszawie.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."